Yemek Sepeti Avis

Mauvais  1.0   1 avis


écrire un commentaire Poser une Question
Excellent
0%
Bon
0%
Moyen
0%
Juste
0%
Mauvais
100%

SPONSORED

Güvenilir değiller!

Yemeksepeti aracılığı ile sipariş verdim. İlk başta her şey yolunda gitti, siparişim geldi ama o da ne? Siparişim yanmış, tabii ki olabilir. Bunu anlayış ile karşılayıp firmaya bildirdim. Değişim sağlayacaklarını söylediler. Buraya kadar da normal. 2 kere sipariş durumunu sorguladım. İki kere de restoranın yoğun olduğu söylendi. 3. kez sordum - evet 3 kere sordum ve 10 dakika ara ile - 3. sorgulamamın ardından restoran yetkilisi daha yeni bildirdiklerini ve siparişimi 5 dakika da elime getirceklerini söylediler ve dedikleri gibi yaptılar. Bu durumu bildirince böyle bir şeyin olamayacağını söyleyip suçu bana yıkmaya çalıştılar. Bu esnada ısrar edince restoran ile görüşüp hatalarını kabul ettiler ve tatlı ikramı yapacaklarını söylediler. Yemeksepeti'ne tekrar güvenerek siparişimin getirilmesini istedim. O da ne siparişim geldiğinde yine dedikleri olmadı. Bu durumu operatörleri Umur Bey'e sorguladığımda sorguladığını söyleyip geri dönüş yapmadan görüşmem sonlandırıldı. Kesinlikle direk restoran ile iletişime geçmenizi öneriyorum!

Buyrun son konuşma: http://oi65.tinypic.com/rlvtom.jpg
Dimanche, Août 28, 2016
Répartition des notes
Excellent
0%
Bon
0%
Moyen
0%
Juste
0%
Mauvais
100%
Nom de l'entreprise:
Yemek Sepeti
Sur Yemek Sepeti
Yemeksepeti.com, Türkiye'de hizmet veren çevrimiçi yemek sipariş sitesidir. Türkiye'de 64 şehirde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde hizmet vermektedir.
Ajouter la boîte Trustmus à votre site web
Copiez le code ci-dessous et collez-le sur votre site
Preview:
Yemek Sepeti reviews
Celle-ci est votre entreprise?
Accédez aux outils gratuits de Trustmus et commencez à vous rapprocher de vos clients aujourd'hui! Apprendre plus.

ENTREPRISES RÉCENTES

Jitterymonks Jitterymonks
Wevio Wevio
Myessaygeeks Myessaygeeks
Kingaluc Kingaluc

© 2019 Trustmus.com — part of Emrius Network. Tous les droits sont réservés. Avertissement général: Toutes les marques, les images et les droits d'auteur de tiers sur cette page sont utilisés aux fins de la publicité comparative, critique ou évaluation. Ceci est un forum public présentant les opinions des utilisateurs sur les produits sélectionnés et les entreprises, et par conséquent, les opinions exprimées ne reflètent pas l'opinion de Trustmus.com.